O MNIE

Wierzę w biznes opierający się na profesjonalizmie, uczciwości i rozwoju firmy w oparciu o dobre relacje z innymi przedsiębiorcami. Każdy projekt prowadzony jest przeze mnie osobiście, dzięki czemu mogę zapewnić wysoką jakość usług i w pełni odpowiadać za osiągnięcie założonych celów. Z większością klientów współpracuję przez długie lata, pomagając im na różnych etapach rozwoju biznesu.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, ukończyłam Wydział Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 1998 do 2008 roku pracowałam w największych firmach doradczych na świecie - Arthur Andersen, a następnie Ernst & Young. W ostatnim okresie pełniłam funkcję senior menedżera zarządzając jednym z największych w Polsce Zespołem ds. Ulg i Dotacji Inwestycyjnych. Od roku 2008 z sukcesem prowadzę własną działalność gospodarczą.

Byłam autorką publikacji na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Monitora Podatkowego oraz prelegentką na licznych szkoleniach i konferencjach, w tym organizowanych przez International Institute of Research, Nowy Przemysł i Ernst & Young.

Zapraszam do kontaktu!

Copyright Fenixia

projektowanie stron www